OBÓZ SPORTOWY

DOBIEGŁ KOŃCA BARDZO KULTURALNY OBÓZ W ZAWOI

Za nami Obóz Sportowy w Zawoi. Spędziliśmy go dosyć intensywnie, trudno było narzekać na nudę.

Poza treningami na dziewczyny czekało mnóstwo atrakcji : kilkakrotne wyjazdy na stok, wycieczka do Suchej Beskidzkiej (zwiedzaliśmy "Mały Wawel"), kulig połączony z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki, lodowisko, mecz sparingowy z Watrą Zawoja oraz mrożący krew w żyłach pojedynek - Dziewczyny kontra Kadra trenerska. Naturalnie zakończony klęską tych drugich, ale z kulturą. Świetne relacje pomiędzy obozowiczami znajdowały potwierdzenie zarówno na dyskotekach jak i w meczach sparingowych, gdzie grupy piłkarzy nożnych i ręcznych wzajemnie się dopingowały.

Na koniec w imieniu organizatora i mojej skromnej osoby chciałbym podziękować Wam za świetną atmosferę jaką stworzyłyście, za to, że od pierwszego dnia do ostatniego na twarzach uczestników obozu towarzyszył uśmiech, co nie zawsze ma miejsce, proszę mi wierzyć. Ponadto dochodzą mnie słuchy z obozu piłkarzy, że bez Was nigdzie już nie pojadą...

ZAPRASZAM DO GALERII